Innowacyjna przestrzeń dla uczniów w Szkole Podstawowej nr 3 - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublinie

Tag img 29.12.2023, 12:37

Innowacyjna przestrzeń dla uczniów w Szkole Podstawowej nr 3

7 grudnia 2023 roku o godz. 11.45 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie nastąpiło uroczyste otwarcie kącika wypoczynkowego dla uczniów klas starszych.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, dyrekcja, nauczyciele oraz Ci, z myślą o których powstało to miejsce, czyli uczniowie. Jest to pierwszy taki sektor w szkole. Składa się on z dwóch części: jednej przeznaczonej do miłego spędzenia wolnego czasu i drugiej, w której uczniowie mogą spokojnie spożyć drugie śniadanie. Nowatorski pomysł powstał z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. W jego realizację włączyli się również sponsorzy: Centrum Handlowe Plaza, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 oraz indywidualni darczyńcy. Jak powiedzieli nam opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: „Idąc z duchem czasu nasza szkoła otwiera się na potrzeby uczniów. Chcemy na bieżąco doposażać tę strefę, a także planujemy stworzenie podobnego miejsca dla najmłodszych uczniów naszej szkoły, czyli klas 1-3”.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego